Aroma marketing Produkty Zapachy Neutralizacja Zastosowanie Air Creative Cennik Kontakt / Div.
strona główna Zapachy

Zapachy


Zapachy i emocje Jakosc Lista kompozycji zapachowych

Kontakt Impressum Prospekt - PDF

Zapachy

Substancje zapachowe

Zapachy

Nasze kreacje pochodza z naturalnych olejków eterycznych

Przekaźniki zapachowe wykorzystywane do aromatyzacji pomieszczeń, mają za zadanie wpłynąć pozytywnie na nasze uczucia i emocje.
Powinny wprowadzać nas w dobry nastrój, uspokajać, stymulować koncentrację czy też działać afrodyzująco w zależności od sytuacji.
Z tego powodu ważna i charakterystyczna dla nas jest koncentracja na najczystszych olejkach eterycznych, które w naszym laboratorium zapachowym przeistaczają się w wyjątkowe kreacje.

Rezultaty pracy naszego laboratorium zapachowego na czele z naszym „nosem” zostało poddanych wielu próbom i niezależnym badaniom naukowym, których wyniki potwierdzają niezwykłe cechy i działanie produktów Air Creative.

Niezależne badania wykazały szczególne właściwości kompozycji zapachowych z punktu widzenia wzrostu obrotów, wspierania zdrowia itd. Żadne inne zapachy, a już w szczególności zapachy syntetyczne nie mogą się nam równać!

W otaczającej rzeczywistości pozytywnie działające przekaźniki zapachowe dostarcza nam natura głównie z naszego otoczenia.

Pomyślmy jednak na przykład o spacerze w lesie lub polu lawendowym w południowej Francji.
W pomieszczeniach i lokalach musimy sami zadbać o to, by dostarczyć pozytywnych przekaźników zapachowych. W ten oto sposób wzmacniamy nasze zdrowie, samopoczucie, kreatywność itd.
Dzięki konkretnemu ukierunkowaniu naszych kompozycji zapachowych oraz technologii Air Creative, wytworzona przyjazna atmosfera w pomieszczeniach nie jest dziełem przypadku.

Zapytaj nas o możliwości wykreowania własnej kompozycji zapachowej z przekaźników zapachowych.

NAPISZ DO NAS !