Aroma marketing Produkty Zapachy Neutralizacja Zastosowanie Air Creative Cennik Kontakt / Div.
strona główna Neutralizacja

Neutralizacja


Kontakt Impressum Prospekt - PDF

Neutralizacja

Przykre zapachy

Nieprzyjemne zapachy istnieją wszędzie i ogolnie rzecz biorąc nie mamy na to wpływu.

Otaczający nas ludzie, przedmioty, elementy otoczenia – wszystko to jest źródłem różnych nieprzyjemnych woni. Dywany, meble, tworzywa sztuczne, ludzka transpiracja, dym papierosowy itd. to niektóre przykłady tych źródeł. Oczywistym jest, że źle pachnące pomieszczenia i obiekty wpływają na nas negatywnie. Jesteśmy bardzo podatni i uwrażliwieni na jakość wdychanego powietrza i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
A mechanizm jest niezwykle prosty…
Przykre zapachy zwyczajnie nas odpychają. Czujemy się źle w miejscu, gdzie nieprzyjemnie pachnie i po prostu kierujemy się ku wyjściu..

Jest jednak sposób, by temu zaradzić!

Jak to dziala?

Oczywistym jest, że przykre zapachy w dużej mierze usunąć można przez wietrzenie pomieszczeń. Nie zawsze to jednak wystarcza... szczególnie, że na zewnątrz jakość powietrza pozostawia często wiele do życzenia...
Do tego dochodzą również wysokie koszty energii (ogrzewanie i wietrzenie).
Co ważne, nasz zmysł węchu w bardzo krótkim czasie przyzwyczaja się do powietrza w otoczeniu, przez co szybko ignorujemy przykre i zapachy

Dzięki neutralizacji AIR CREATIVE można wyeliminować przykre zapachy i uczynić je nieszkodliwymi.
Nie maskujemy tego, co nieprzyjemne! Idziemy krok dalej!
Neutralizacja to coś, co nas szczególnie wyróżnia.

Eliminacja nieprzyjemnych zapachów odbywa się dzięki przyłączeniu cząsteczki pochodnej cukru kukurydzianego (betainy). W procesie tym brzydkie zapachy (dym papierosowy, pot, WC, spalenizna itd.) przeistaczają się w sól. Proces jest naturalny i bezzapachowy.