Aroma marketing Produkty Zapachy Neutralizacja Zastosowanie Air Creative Cennik Kontakt / Div.
strona główna Aroma marketing

Aroma marketing


Korzysci Badania

Kontakt Impressum Prospekt - PDF

Aroma marketing


Zapachy towarzyszą nam na każdym kroku i mają ogromny wpływ na nasze emocje.

Czy są przyjemne, czy wręcz przykre - zapachy niezwykle silnie, zarówno pozytywnie jak i negatywnie oddziaływują na naszą podświadomość i zachowanie.

A jak pachnie u Ciebie?
Czy wierzysz w drugą szansę na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia?
Aroma marketing to coś więcej niż tylko rozprzestrzenianie przyjemnych zapachów.

Oddziaływanie na emocje za pomocą zapachów jest przynoszącym zyski instrumentem marketingowym o bardzo szerokich możliwościach zastosowania.

Wykorzystanie zapachów niesie ze sobą konkretne korzyści: zwiększenie obrotów i zysków oraz uprzyjemnienie atmosfery. W zależności od rodzaju, zapachy przywołują wspomnienia, stymulują, wspomagają koncentrację, uspokajają, otwierają serce, potrafią wzbudzić wiele pozytywnych emocji. Co więcej, bazując na wiedzy z dziedziny aromaterapii można dzięki antyseptycznym właściwościom olejków eterycznych dodatkowo zredukować podatność na infekcje.

Nasze specjalnie opracowane kompozycje zapachowe oraz neutralizacja przykrych dla naszego węchu zapachów kreują wspólnie przyjemną atmosferę. Wpływa ona na lepsze samopoczucie ludzi przebywających w aromatyzowanym pomieszczeniu. Dzięki temu czas pobytu w aromatyzowanym miejscu wydłuża się, gotowość do większych wydatków wzrasta, a także pojawia się chęć do rychłego powrotu.

Liczne badania przeprowadzane przez uniwersytety pokazują, że nasze kompozycje zapachowe (o chronionych recepturach) są niezwykle efektywne. Pierwszorzędną jakość gwarantuje nasze własne laboratorium zapachowe.

Oczekiwane działanie zapachów przynosi efekty jedynie przy zastosowaniu odpowiedniej technologii. Naszą główną filozofią jest nie tylko uszlachetnianie powietrza dzięki zapachom, ale także niwelacja z otoczenia tego, co negatywnie wpływa na percepcję naszego węchu.

Duftambiente