Aroma marketing Produkty Zapachy Neutralizacja Zastosowanie Air Creative Cennik Kontakt / Div.
strona główna Air Creative

Air Creative


Jak nas znalezc Partnerzy

Kontakt Impressum Prospekt - PDF

Air Creative

Technologia Air Creative to jedna z najefektywniejszych metod profesjonalnej aromatyzacji, neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i oczyszczania powietrza.
Jeśli szukasz indywidualnych rozwiązań,
wysokiej, sprawdzonej technologii
oraz najwyższej jakości kompozycji zapachowych - nie mogłeś lepiej trafić!!!

Uszlachetnianie powietrza

System firmy Air Creative uszlachetniający powietrze to jedyny taki system, który podczas oczyszczania powietrza za pomocą filtra eliminuje jednocześnie przykre zapachy.
Dzieje się to za sprawą naturalnego neutralizatora-pochodnej cukru kukurydzianego.
Ponadto, nasze urządzenia rozprzestrzeniają substancje przekaźnikowe, które oddziałują pozytywnie na nasze uczucia i emocje. Jest to zauważalna przewaga w stosunku do zwyczajnych, konwencjonalnych urządzeń, które służą zaledwie do emisji zapachu.

Najwyzsza jakosc

Dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć Państwu produktów najwyższej jakości. Nasze kompozycje zapachowe to starannie przygotowane kreacje z najszlachetniejszych olejków eterycznych.Od prawie 20 lat wzbogacamy nasze doświadczenie i know how przyczyniając się do rozwoju naszych systemów uszlachetniających powietrze.

 


Dzieki wieloletniej pracy nad obszarem aromamarketingu stworzyliśmy wiele kompozycji zapachowych, które odniosły sukces w wielu dziedzinach biznesu.
 


To, co nas szczególnie wyróznia to naturalna, bezzapachowa substancja "airomex", która neutralizuje negatywne zapachy.